Web Eyewear WE0396 (56N) Banner
Web Eyewear WE0396 (56N)
WE039656N
Web Eyewear   WE0396 56N grünDunkel Havanna
132.00
incl. 23.00% VAT.
132.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm