Skechers SE00044 (20D) Banner
Skechers SE00044 (20D)
ships within 1-2 weeks
Size and availability
63.26
incl. 23.00% VAT.
63.26
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm