Persol PO3382V (1197) Banner
Persol PO3382V (1197)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3382V (1197)
PO3382V1197
Persol   PO3382V 1197 Transparent Denim Blue
196.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm
PO 3382V Model-Information