Adidas Originals OR5150-D (002) Banner
Adidas Originals OR5150-D (002)
OR5150-D002
Adidas Originals   OR5150-D 002 Matt Schwarz
123.20
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
150 mm