Guess GU00299 (96A) Banner
Guess GU00299 (96A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00299 (96A)
GU0029996A
Guess   GU00299 96A grauGlänzend Dunkelgrün
76.00
incl. 23.00% VAT.
76.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm