Guess GU00281 (52F) Banner
Guess GU00281 (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00281 (52F)
GU0028152F
Guess   GU00281 52F braun verlaufendDunkel Havanna
76.00
incl. 23.00% VAT.
76.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
140 mm