Guess by Marciano GM50062 (052) Banner
Guess by Marciano GM50062 (052)
GM50062052
Guess by Marciano   GM50062 052 Dunkel Havanna
New Icon
ships within 2-3 weeks
Size and availability
152.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
15 mm
Temple length
Temple length
140 mm