Guess by Marciano GM00036 (33W) Banner
Guess by Marciano GM00036 (33W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00036 (33W)
GM0003633W
Guess by Marciano   GM00036 33W blau verlaufendGlänzend Blassgold
160.00
incl. 23.00% VAT.
160.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm