Emilio Pucci EP5282 (050) Banner
Emilio Pucci EP5282 (050)
EP5282050
Emilio Pucci   EP5282 050 Hellbraun/Verlauf
156.00
incl. 23.00% VAT.
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
140 mm