Emporio Armani EA4115 (50421W) Banner
Emporio Armani EA4115 (50421W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emporio Armani   Caret Right Icon   EA4115 (50421W)
EA411550421W
Emporio Armani   EA4115 50421W ClearMatte Black
8 EA4115 remaining in stock
Size and availability
126.40
incl. 23.00% VAT.
126.40
incl. 23.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x8 EA4115 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x8 EA4115 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 1 hours and 38 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm